Kontakt

Skontaktuj się z nami

Naprawy AGD/Serwis AGD – Norbert Orlikowski

Dane kontaktowe

}

Godziny otwarcia

PON.-PT. 09:00-17:00

v

Zadzwoń do nas

Tel: 506 167 562

Adres: Wojska Polskiego 17, 05-500 Piaseczno

Nie prowadzimy napraw na miejscu 

Nie naprawiamy sprzętu drobnego tj. mikserów ,odkurzaczy , suszarek , ekspresów , 

Nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych.

 

Zadzwoń: +48 506 167 562

Zgłoszenia naprawy przyjmowane są telefonicznie od poniedziałku do piątku
w godz. 09:00 – 17:00 .

8 + 5 =

Pozwól naszej firmie zająć się Twoim sprzętem AGD

 

Czy Twoja pralka nagle przestała działać? A może masz problem ze zmywarką, która nie domywa naczyń? Niestety każdy sprzęt AGD może czasami nas zaskoczyć i przestać działać, gdy bardzo go potrzebujemy. Zajmujemy się naprawą i serwisem zmywarek, pralek , piekarników, płyt indukcyjnych i wielu innych sprzętów, które używane są w każdym domu. Jeśli potrzebujesz naprawy pralki w Piasecznie lub w tej okolicy to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

U nas znajdziesz kompleksowy serwis sprzętu AGD. Możemy dojechać do każdego klienta, któremu potrzebny jest szybki serwis. Wizyty fachowca są ustalane według dogodnego dla Ciebie terminu. Pracujemy na terenie Piaseczna i okolic. Dlatego realizujemy między innymi naprawę zmywarek  piekarników w Piasecznie i pobliskiej okolicy. Oczywiście możliwe jest również zlecenie usługi serwisu suszarki bębnowej .

Nie musisz do nas przywozić zepsutego sprzętu, to my przyjedziemy do Ciebie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas, aby omówić naprawę i uzgodnić najlepszy czas na jej wykonanie.

Serwis zmywarek Piaseczno.
Serwis zmywarek Ursus.

Denerwujesz się, że sprzęt AGD jest zepsuty? Naprawimy każdy sprzęt AGD. Oferujemy:

  • naprawa zmywarek
  • serwis AGD
  • naprawa pralek
  • naprawa kuchenek elektrycznych
  • naprawa płyt indukcyjnych
  • naprawa suszarek bębnowych
  • naprawa piekarników

Zadbaj o swój sprzęt AGD - z nami będzie to proste!

 

Dlaczego powinieneś wybrać nasz serwis zmywarek w Piasecznie? Wyróżnia nas wiedza, którą nabyliśmy podczas niezliczonej ilości napraw serwisowych. Żadna usterka pralki, zmywarki,  płyty indukcyjnej czy suszarki, nie stanowi dla nas problemu. Potrafimy szybko ustalić defekt i dokonać naprawy w taki sposób, aby używany sprzęt działał jak nowy. Posiadamy profesjonalny magazyn z częściami zamiennymi do najpopularniejszych modeli sprzętów AGD użytkowanych w polskich domach. Nawet jeżeli potrzebna jest naprawa płyty indukcyjnej w Piasecznie, możemy zaoferować serwis bez czekania. Skontaktuj się z nami i ciesz się idealnie działającymi sprzętami w mieszkaniu.

Naprawa płyty indukcyjnej.